Giriş Yap
Kayıt Ol
Sait Demirel Nakliyat

Sait Demirel Nakliyat

smartphone 0530 690 97 47

Sait Demirel Nakliyat Hakkında

Asansörlü ambalajlı mobilya montajlıevden eve nakliyat ofis büro  ve depolama hizmetleri türkiyenin her yerine evden eve nakliye parça eşya taşımacılığı her hafta karşılıklı  istanbul fethiye dalaman ortaca köyceğiz Seydikemer kalkan kaş bölgelerine yük ve eşya seferleri yapıyoruz..

Sait Demirel Nakliyat Çalışma Fotoğrafları

Bu firma çalışma fotoğraflarını eklememiş.

Sait Demirel Nakliyat Nakliyeci Defteri Güncel İş Paylaşımları

Bu firma henüz iş paylaşmamış.

Sait Demirel Nakliyat Yorumları ve Şikâyetleri

Pınar Bener

İstanbul'dan Fethiye'ye taşınırken çok nazik ve bizim için kıymetli ürünleri kolileyip, bir gün alırız diye depoya koymuştuk. Depoyu acil boşaltmamuz gerektiğini öğrendik. Ambar ve kargo firmaları aktarma yaptığı için Sait Bey ile irtibata geçtik ve durumu anlattık. O da malzemeleri getirdi. Dün gece kolileri açtık ve bizim bile içinde ne olduğunu unuttuğumuz dedemden kalma 100 senelik incecik cam ürünlerin, benim zamanında yaptığım çinilerin i, babamın akardeyonunun hepsinin sapasağlam geldiğini gördük. Gerçekten çok özenle taşımışlar. Çok çok teşekkür ederiz verdiği kaliteli hizmet için.

Suzan sarı

Sait bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum sorunsuz Gebze’den Fethiye ye getirdiği için..ayrıca Fiat konusunda yardımcı olduğu için ?

Serkan eser

Said bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum biz onları seçtiğimiz için çok mutluyuz, gönül rahatlığıyla eşyanızın teslim edebilirsiniz, paketleme taşıma herşey le 10 numara saygılar.


Sait Demirel Nakliyat Firmasına Mesaj Gönder

Sait Demirel Nakliyat Konum Bilgisi

Sait Demirel Nakliyat açık adres bilgisi:

Çamköy mahallesi yungucular sokak fethiye muğla