Giriş Yap
Kayıt Ol
Vita nakliyat

Vita nakliyat

smartphone 0532 607 29 68

Vita nakliyat Hakkında

Antalya evden eve nakliyeFirmamız; Şehiriçi ev taşıma, Evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık denince akıllara ilk gelen firmalar arasında bulunmaktadır. Uzun yıllardır nakliye işlerinde hizmet vermektedir. Vita nakliyat olarak; ev taşıma öncesi ve sonrasında tüm eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Profesyonel ve nitelikli çalışma anlayışımız temel prensiplerimiz  arasındadır. Çünkü kaliteli evden eve nakliyat tecrübe ve güven ister.Müşteri memnuniyet ilkemiz her zaman ön planda tutulmaktadır.Antalya merkez lokasyonda bulunan firmamız, ilçeler ve mahalleriyle birlikte müşterilerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Ev taşıması yapan şirketimiz, eşyalarınızı güvence altına alarak zarar görmeden taşınabilmesini garanti etmektedir.

Vita nakliyat Çalışma Fotoğrafları

Vita nakliyat 1
Vita nakliyat 2
Vita nakliyat 3
Vita nakliyat 4
Vita nakliyat 5
Vita nakliyat 6
Vita nakliyat 7
Vita nakliyat 8
Vita nakliyat 9
Vita nakliyat 10

Vita nakliyat Nakliyeci Defteri Güncel İş Paylaşımları

Bu firma henüz iş paylaşmamış.

Vita nakliyat Yorumları ve Şikâyetleri

Serpil DERELİ

Antalya şehiriçinde evimizi itinayla taşıyan Vita nakliyat ekibine çok teşekkürler. Ekipte hizmet veren tüm arkadaşlar gerçekten çok profesyonel ve nazik. Vita evden eve nakliyat firmasını tüm çevreme tavsiye edeceğim.

Betül Yılmaz

Vita evden eve nakliyat Antalya dan İstanbul a evimizi taşıdı ve çok memnun kaldık. Sahibi Alper bey gerçekten çözüm odaklı, çalışan ekip ise taşıma hizmeti konusunda çok titiz davranıyor. Taşınma sürecinde stres yükü yaşamak istemiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.

Alper BALKIŞ

Antalya'nın en çok tavsiye ve tercih edilen nakliyat firması!


Vita nakliyat Firmasına Mesaj Gönder