Giriş Yap
Kayıt Ol
Atakum Nakliyat

Atakum Nakliyat

language samsunatakumnakliyat.com
smartphone 0536 850 86 49

Atakum Nakliyat Hakkında

 Samsun Nakliyat firması samsun da ilçeleri ve türkiyede samsun evden eve nakliyat hizmeti ile 1985 yılında tanışmıştır.Türkiye nin değişik yerlerin de bulunan şubelerimiz ve Atakum Nakliyat ortaklığı ile gücünü evden eve nakliyat ta uzmnalığını bir daha pekiştirerek siz müşterilerimize ekonomik ve garantili taşıma sistemini sunmaktadır.Samsun ve Türkiye nin Evden Eve cisi SAMSUN NAKLİYAT asansörlü uzman taşımacılık ile  bir çok ilde şubeleri ile marka haline gelmiştir.ODABAŞI ailesinin kurduğu ve Atanak şirketler grubunun dalıdır.Samsun evden eve nakliyat hizmeti Samsun Taşımacılık en önemli bölümüdür.Samsun Nakliye  tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.Eşyalarınıza samsun evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalaj seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.Samsun ‘da işimize özen göstermemiz ve profosyonel çalışmamız atanak grubunu her geçen gün sizlerin sayesinde büyüdük.

Atakum Nakliyat Çalışma Fotoğrafları

Atakum Nakliyat 1
Atakum Nakliyat 2
Atakum Nakliyat 3
Atakum Nakliyat 4
Atakum Nakliyat 5
Atakum Nakliyat 6
Atakum Nakliyat 7
Atakum Nakliyat 8

Atakum Nakliyat Nakliyeci Defteri Güncel İş Paylaşımları

24 Kasım 2023 Defter Paylaşımları
 •  samsun çevresi ve ilçelerine gelen arkadaşlara asansör kiralama eşya yüklemesi eşya indirmesi eşya paketleme mobilya montajı yapılır.
23 Kasım 2023 Defter Paylaşımları
 •  samsun çevresi ve ilçelerine gelen arkadaşlara asansör kiralama eşya yüklemesi eşya indirmesi eşya paketleme mobilya montajı yapılır.
22 Kasım 2023 Defter Paylaşımları
 •  samsun çevresi ve ilçelerine gelen arkadaşlara asansör kiralama eşya yüklemesi eşya indirmesi eşya paketleme mobilya montajı yapılır.

 •  samsunda çözüm ortağınız.
15 Kasım 2023 Defter Paylaşımları
 •  Sinop Ayancık 2 Diyarbakır giriş kat 2+1 bugün yüklenir
12 Ekim 2023 Defter Paylaşımları
 •  samsun a gelen meslektaşlarımıza asansörlerimiz kiraya verilir.talebiniz doğrultunsunda eleman ve mobilyacı temin edilir.sizde farkı ve kaliteyi tercih etmek isterseniz müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli.
26 Eylül 2023 Defter Paylaşımları
 •  samsun a gelen meslektaşlarımıza asansörlerimiz kiraya verilir.talebiniz doğrultunsunda eleman ve mobilyacı temin edilir.sizde farkı ve kaliteyi tercih etmek isterseniz müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli. samsun Atakum nakliyat
19 Eylül 2023 Defter Paylaşımları
 •  Amasya Eskişehir parça bugün gönderilir
28 Ağustos 2023 Defter Paylaşımları
 •  Samsun Adıyaman yarın yüklenir 2+1
16 Ağustos 2023 Defter Paylaşımları
 •  Samsun'dan Malatya ya 3+1 bugün acil yüklenir
28 Temmuz 2023 Defter Paylaşımları
 •  Trabzon'dan Kars'a 2+1 pazartesi yüklenir

Atakum Nakliyat Yorumları ve Şikâyetleri

Murat KOÇ

Ev eşyalarının sorunsuz bir şekilde taşınmasından ötürü Samsun Evden Eve Nakliyat firması ve ekibini tavsiye eder, Başarılarının devamını dilerim.

Hakan ŞEN

İşyeri ve Ofisimizin taşınmasında göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Samsun Atakum Nakliyat Yöneticisi Mahmut Beye ve ekibine Teşekkür Ederiz.

Bu firma için henüz yorum yazılmamış.

Atakum Nakliyat Firmasına Mesaj Gönder

Atakum Nakliyat Konum Bilgisi

Atakum Nakliyat açık adres bilgisi:

Küçükkolpınar Mah. , Evden Eve Nakliyat Tesisi, 629. Sk. No:4, 55200 Atakum/Samsun